TOP APP

Reference:
„Byzkids is our long term partner in digital experience. The advatage of Top App is its complexity that covers whole customer life-cycle” Filip Zeman, Head of Digital at Česká spořitelna

Co je TOP APP?

TOP APP je souhrnné označení Byzkids produktů z oblasti DIGITAL – TOP APP Audit, TOP APP Rating a Byzkids Digital Academy.

Byzkids digital TOP APP products

Mezi nejoblíbenější produkt patří TOP APP Audit, který je standardem pro měření výkonnosti mobilních aplikací na českém a slovenském trhu. Výsledkem je detailní analýza výkonnosti mobilní aplikace, která se skládá z téměř 40 kritérií rozdělených do oblastí Akvizice, Usage, Value a Profitabilita. Tyto oblasti pokrývají celý lifecycle zákazníka.

TOP APP Rating je řešení pro efektivní řízení hodnocení mobilních aplikací v Google Play a App Store. Náš tým identifikuje hlavní důvody nespokojenosti uživatelů a navrhuje strategie pro jejich odstranění.

V současné době máme zpracované analýzy aplikací v oblasti bankovnictví, telco, energetiky, e-commerce, entertainment na českém a slovenském trhu.

Klienti:

Komerční banka

Česká spořitelna

Československá obchodní banka

Air Bank

mBank

365.bank

O2 Česká republika

O2 Slovakia

Alza

Pro více informací nám napište na: topapp@byzkids.com.