Známe nejlepší mobilní aplikace bank a mobilních operátorů za rok 2020!

Již šest let analyzujeme výkonnost mobilních aplikací. Benchmarkujeme více než 700 mobilních aplikací z celého světa a na základě našeho nezávislého hodnocení poskytujeme klientům unikátní nezávislou zpětnou vazbu na kvalitu jejich mobilních aplikací.

Letos poprvé výsledky zveřejňujeme formou TOP APP Award pro bankovnictví a mobilní operátory v Česku a na Slovensku, abychom široké veřejnosti poskytli nezávislé hodnocení mobilních aplikací na trhu.

Výsledky pro rok 2020:

TOP APP Award je nezávislé ocenění nejlepších mobilních aplikací v Česku a na Slovensku, prostřednictvím kterého chceme dlouhodobě přispívat ke zlepšení zákaznické zkušenosti a digitalizaci v klíčových oblastech ekonomiky. Ocenění udělujeme ročně na základě TOP APP Indexu, který se skládá z téměř 40 kritérií a pomocí kterého srovnáváme výkonnost mobilních aplikací s nejlepšími hráči ve světě na čtvrtletní bázi. Váha jednotlivých kritérií v TOP APP Indexu je dána pravidelných kvantitativním uživatelským výzkumem, ve kterém hodnotíme důležitost jednotlivých kritérii z pohledu uživatele.

Zajímá Vás proč se Vaše mobilní aplikace neumístila v top 3? Chcete se dozvědět v čem je Vaše mobilní aplikace pozadu oproti konkurenci? Zarezervujte si s námi zdarma nezávaznou konzultaci, kde to s Vámi rádi probereme. Kontaktujte nás na topapp@byzkids.com.

Bližší informace o ocenění naleznete zde: www.topappaward.com

Leave a Reply