BYZKIDS Digital & Pricing Feed #16

Dobré ráno všem!

Svět technologií, fintech, insurtech, payments, telco a pricing se mění každý den. V Byzkids si to uvědomujeme a rozhodli jsme se přinášet ty nejzajímavější události z těchto oblastí průběžně každý týden. Na našem blogu a sociálních sítích tak každý týden naleznete BYZKIDS Digital & Pricing Feed, přehled TOP 10 zajímavostí za uplynulý týden. Kdyby Vás něco zaujalo více, u všeho naleznete odkaz se zdrojem a více informacemi.

Jestli chcete být stále v obraze, sledujte náš LinkedIn, nebo se přihlaste k odběru a každý týden Vám přijdou informace přímo do mailu.

TOP 10 zajímavostí z minulého týdne:

📲 Alza nyní nabízí možnost vrátit či reklamovat zakoupené zboží prostřednictvím AlzaBoxů.

📲 Pojišťovna Simplea nyní nově umožňuje sjednat životní pojištění kompletně online. Pro zákazníky to znamená, že během celého procesu nemusí ani jednou narazit na lidského operátora či poradce.

📲 Duolingo, nejznámější aplikace v oblasti učení se cizích jazyků, rozšiřuje svou nabídku o kurzy matematiky a také kurzy zaměřené na zlepšování paměti.

📲 Společnosti DailyPay a Visa uzavřely partnerství a společně vydaly předplacenou debetní kartu, která uživatelům umožňuje přístup ke mzdám den před výplatou.

📲 Společnosti T-Mobile a SpaceX sdílejí stejnou vizi, a to poskytovat skutečně univerzální pokrytí. Tímto partnerstvím se pokusí zcela vymýtit mrtvé zóny bez mobilního signálu.

📲 Platforma Zoom oznámila novinku – uživatelé si již brzy budou moci ke konferenci zapnout automaticky překládané titulky. Novinka bude dostupná pouze pro uživatele s placenými účty, ti si navíc budou muset koupit další rozšíření, aby tuto funkci mohli využívat.

📲 PayPal zrychluje vyplácení grantů. Díky nové funkci Grant Payments budou moci charitativní organizace dostat peníze z grantů výrazně rychleji, než je tomu nyní.

📲 Švýcarský NearPay spustil virtuální krypto karty společně s vlastní digitální peněženkou pro iOS a Android. Cílem společnosti je vzít ty nejlepší vlastnosti moderního digitálního bankovnictví a přivést je do světa kryptoměn, aby vytvořili jednoduché rozhraní, které usnadňuje správu všech financí. Jak fiat, tak kryptoměn.

📲 Binance a Mastercard na trh společně uvádí kryptoměnovou platební kartu, která uživatelům umožní platit pouze kryptoměnami na všech terminálech Mastercard po celém světě. Technologie funguje na bázi převodu kryptoměn na fiat peníze okamžitě v čase nákupu.

💲 Aplikace MyFitnessPal, zpoplatňuje funkcionalitu, která byla doposud nabízena zdarma. Od 1. října 2022 si uživatelé budou muset předplatit MyFitnessPal Premium za $19,99 měsíčně pokud by nadále chtěli používat skener čárových kódů.

Zmeškali jste předchozí vydání? BYZKIDS Digital & Pricing Feed #15 naleznete zde.

Děkujeme za to, že jste dočetli až sem.

Pokud se Vám BYZKIDS Digital & Pricing Feed líbí, dejte nám 👍 a přihlaste se k odběru.

To už je za nás všechno, tak přeji hezký den a zase za týden.

Jestli chcete být stále v obraze, sledujte náš LinkedIn, nebo se přihlaste k odběru a každý týden Vám přijdou informace přímo do mailu.

Leave a Reply