BYZKIDS Digital & Pricing Feed #21

Dobré ráno všem!

Svět technologií, fintech, insurtech, payments, telco a pricing se mění každý den. V Byzkids si to uvědomujeme a rozhodli jsme se přinášet ty nejzajímavější události z těchto oblastí průběžně každý týden. Na našem blogu a sociálních sítích tak každý týden naleznete BYZKIDS Digital & Pricing Feed, přehled TOP 10 zajímavostí za uplynulý týden. Kdyby Vás něco zaujalo více, u všeho naleznete odkaz se zdrojem a více informacemi.

Jestli chcete být stále v obraze, sledujte náš LinkedIn, nebo se přihlaste k odběru a každý týden Vám přijdou informace přímo do mailu.

TOP 10 zajímavostí z minulého týdne:

💲 T -Mobile představil vlastní mobilní telefon, T Phone, který je optimalizovaný pro české 5G sítě. Základní varianta začíná na 4 999,- Kč a T Phone Pro na  6 499,- Kč.

📲 4. 10. 2022 se Expobank CZ přejmenovala na  Max banku. Nová identita dokončí akvizici bankou Creditas.

📲 Walmart Inc., testuje vlastní bankovní účty určené pro své americké zaměstnance. V nadcházejících týdnech začne společnost nabízet účty tisícům pracovníků a malému procentu zákazníků v rámci počátečního beta testu nové služby.

📲 Bývalí zaměstnanci Revolutu spouštějí Solvo, aplikaci, která zjednodušuje investování do kryptoměn. Uživatelé budou mít na výběr pouze 10 kryptoměn, do kterých budou moci investovat, aby se v jejich nepřeberném množství neztratili.

📲 Platební platforma Hopscotch, která spolupracuje s freelancery a menšími podniky, oznámila nový nástroj umožňující uživatelům financovat faktury dvěma kliknutími. Společnost také nabídne firmám nástroj k odblokování příjmů z nezaplacených faktur a k výplatě na požádání.

📲 Společnost Adobe oznámila zakomponování funkcí poháněných umělou inteligencí do Photoshop Elements 2023 a Premiere Elements 2023. Novými zmíněnými funkcemi jsou například automatické přerámování a „chytré“ ořezávání.

📲 Britská Payments-as-a-Service platforma Answer Pay se spojila s Partner Hub, online fakturační službou, aby bankám pomohla nabízet služby elektronické fakturace.

📲 Společnost Western Union uzavřela partnerství s Shanghai Pudong Development Bank a Tencent Financial Technology, aby uvedla mezinárodní převody peněz prostřednictvím Weixinu (WeChat). Díky tomu budou moci čínští uživatelé Weixinu přijímat peněžní převody Western Union v ekvivalentu CNY až do výše 3 000 USD za převod.

📲 Radisson Hotel Group nyní bude využívat platformu CellPoint Digital k integraci nových platebních metod, která bude organizovat platby napříč regiony.

📲 Sociální síť TikTok představila palce dolů, pomocí kterých mohou uživatelé hlasovat o komentářích. Komentáře s dobrými ohlasy budou následně uživatelům zobrazovány častěji než ty, které mají více palců dolů.

Zmeškali jste předchozí vydání? BYZKIDS Digital & Pricing Feed #20 naleznete zde.

Děkujeme za to, že jste dočetli až sem.

Pokud se Vám BYZKIDS Digital & Pricing Feed líbí, dejte nám 👍 a přihlaste se k odběru.

To už je za nás všechno, tak přeji hezký den a zase za týden.

Jestli chcete být stále v obraze, sledujte náš LinkedIn, nebo se přihlaste k odběru a každý týden Vám přijdou informace přímo do mailu.

Leave a Reply