BYZKIDS Digital & Pricing Feed #22

Dobré ráno všem!

Svět technologií, fintech, insurtech, payments, telco a pricing se mění každý den. V Byzkids si to uvědomujeme a rozhodli jsme se přinášet ty nejzajímavější události z těchto oblastí průběžně každý týden. Na našem blogu a sociálních sítích tak každý týden naleznete BYZKIDS Digital & Pricing Feed, přehled TOP 10 zajímavostí za uplynulý týden. Kdyby Vás něco zaujalo více, u všeho naleznete odkaz se zdrojem a více informacemi.

Jestli chcete být stále v obraze, sledujte náš LinkedIn, nebo se přihlaste k odběru a každý týden Vám přijdou informace přímo do mailu.

TOP 10 zajímavostí z minulého týdne:

📲 Advance.AI se spojila se společností Visa, aby v Asii společně zkombinovaly digitální ověření identity s procesy určující bonitu zákazníků.

📲 TikTok vchází do partnerství se společností TalkShopLive, aby v USA společně uvedli TikTok Shop, pomocí kterého budou tvůrci moci prodávat své produkty přímo v aplikaci.

📲 Curve oznámila spuštění nového crypto věrnostního programu. Pokud uživatelé využijí službu spojení více karet do jedné, mohou následně čerpat crypto odměny na obou kartách zároveň.

📲 Punjab National Bank (PNB) spustila bankovní služby pomocí WhatsApp pro klienty i neklienty. K založení bankovních služeb si stačí uložit oficiální WhatsApp číslo PNB, zaškrtnout zelenou značku a poslat “hello”.

📲 Společnost Santander UK do své mobilní aplikace přidala novou službu My Home Manager, která bude dostupná všem klientům s hypotékou. V aplikaci si klienti budou moci zkontrolovat výši a počet splátek či se podívat na odhadovanou hodnotu nemovitosti.

💲 PayPal vydal nové pravidlo, podle kterého měla společnost právo pokutovat klienty za šíření dezinformací, až do výše $2500 za dezinformaci. Po té, co se strhla virální vlna nespokojenosti a odporu, společnost pravidlo rychle vymazala. Prý se jednalo o chybu.

📲 Lloyds Bank spustila Smart Start, účet pro náctileté, který kombinuje běžný a spořicí účet do jednoho.

📲 Nová banka Shelf se připravuje na spuštění v Indii. Dává si za cíl pomáhat mladým zaměstnancům řídit své výdaje, což jim dovolí více spořit a investovat.

📲 Twitter testuje novou funkci, která má uživatele odradit od dělání snímků obrazovky. Pokud aplikace detekuje jejich vytvoření, vyšle pop up notifikaci, ve které se ptá, zda uživatel nechce příspěvek raději sdílet pomocí tlačítka “share tweet”, či skrze zkopírování odkazu na originální tweet.

📲 Škoda v rámci utkání NHL předvedla, jak vypadá augmentovaná realita v praxi. Sledující televizních obrazovek měli možnost zhlédnout unikátní animaci, ve které se žralok a šavlozubý tygr snažili polapit auta značky Škoda.

Zmeškali jste předchozí vydání? BYZKIDS Digital & Pricing Feed #21 naleznete zde.

Děkujeme za to, že jste dočetli až sem.

Pokud se Vám BYZKIDS Digital & Pricing Feed líbí, dejte nám 👍 a přihlaste se k odběru.

To už je za nás všechno, tak přeji hezký den a zase za týden.

Jestli chcete být stále v obraze, sledujte náš LinkedIn, nebo se přihlaste k odběru a každý týden Vám přijdou informace přímo do mailu.

Leave a Reply