BYZKIDS Digital & Pricing Feed #24

Dobré ráno všem!

Svět technologií, fintech, insurtech, payments, telco a pricing se mění každý den. V Byzkids si to uvědomujeme a rozhodli jsme se přinášet ty nejzajímavější události z těchto oblastí průběžně každý týden. Na našem blogu a sociálních sítích tak každý týden naleznete BYZKIDS Digital & Pricing Feed, přehled TOP 10 zajímavostí za uplynulý týden. Kdyby Vás něco zaujalo více, u všeho naleznete odkaz se zdrojem a více informacemi.

Jestli chcete být stále v obraze, sledujte náš LinkedIn, nebo se přihlaste k odběru a každý týden Vám přijdou informace přímo do mailu.

TOP 10 zajímavostí z minulého týdne:

📲 Klienti společnosti Česká spořitelna si nově v aplikaci GeorgeKlíč mohou ověřit jestli jim skutečně volá bankéř společnosti, nebo zda se jedná o podvodníka, který se za bankéře jen vydává.

📲 Nubank oznámila spuštění vlastní kryptoměny, Nucoin. Banka bude pomocí kryptoměny rozšiřovat odměny pro zákazníky.

📲 Moneta od 21.10.2022 kvůli zvýšenému výskytu podvodného jednání omezila veškeré platební transakce směrem ke kryptoměnové burze Binance.

📲 Google se spojil s Coinbase, nově bude za své cloudové služby přijímat platby i v kryptoměnách.

💲 WhatsApp připravuje předplatné WhatsApp premium, které je primárně určeno firmám. Jeho funkcemi jsou, lepší přizpůsobení při cílení na zákazníky, větší dosah, a možnost propojit až 10 zařízení s jedním účtem najednou.

📲 JP Morgan staví crowdfundingovou platformu, která bude spojovat vlastníky s investory.

💲 Apple zvedá ceny svých předplatných. Uživatelé služeb Apple Music, Apple TV+ a Apple One si nově budou muset připlatit $1 až $3 za měsíc, dle úrovně jejich předplatného.

📲 Uber v Kalifornii začíná testovat zobrazování reklam přímo ve svých autech. Auta služby budou mít na zadních sedadlech tablety s reklamami.

💲 Discord spouští předplacenou službu Discord Nitro. Placené účty budou mít výhody jako například, možnost sdílení větších souborů, vyšší kvalitu videa či větší výběr animovaných emotikonů. Služba má dvě úrovně, Basic Nitro, které stojí $2,99 a Nitro za $9,99.

📲 Revolut uzavřel partnerství s UniDays, platformou, která spojuje značky se studenty po celém světě. Studenti kteří se nyní z UniDays platformy přihlásí do Revolutu získají £15.

Zmeškali jste předchozí vydání? BYZKIDS Digital & Pricing Feed #23 naleznete zde.

Děkujeme za to, že jste dočetli až sem.

Pokud se Vám BYZKIDS Digital & Pricing Feed líbí, dejte nám 👍 a přihlaste se k odběru.

To už je za nás všechno, tak přeji hezký den a zase za týden.

Jestli chcete být stále v obraze, sledujte náš LinkedIn, nebo se přihlaste k odběru a každý týden Vám přijdou informace přímo do mailu.

Leave a Reply